Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Piękne piersi bez skalpela

Kiedyś biust skorygować mogliśmy tylko i wyłącznie za pomocą operacji. Nie wszystkim to jednak pasowało. Dyskusyjną kwestią była dla przykładu dłuższa rekonwalescencja. Aktualnie możliwa jest zmiana wielkości piersi bez zabiegu chirurgicznego. Jędrność piersi poprawi zabieg AQUAFILLING BODYLINE. Jest on bezinwazyjny oraz nie jest związany z żadnym okresem rekonwalescencji.

Dlaczego warto?

AQUAFILLING BODYLINE to metoda, która ma sporo zalet i jest dużo mniej wymagająca niż wstawianie implantów. Rekonwalescencja po zabiegu trwa tylko 24h. Później można bez obaw i ryzyka powrócić do codziennej aktywności i obowiązków ciesząc się nowym rozmiarem biustu. Pełen rezultat jest widoczny po 14 dniach od momentu zaaplikowania substancji. Jest to nieinwazyjny sposób poprawy kształtu piersi. Po zabiegu powiększony biust ma perfekcyjny kształt, a ryzyko powikłań jest minimalne. Efekt jest z kolei długotrwały. Zabieg trwa ok. niecałe dwie godziny. Preparat nie jest wyczuwalny. Nie zobaczymy też zarysu okolic, w które był zaaplikowany.

W jakiej klinice wykonać zabieg?

AQUAFILLING BODYLINE na powiększanie piersi jest najbardziej polecanym preparatem. Przy jego użyciu można ulepszyć kształt oraz powiększyć biust. Preparat jest konsystencji żelu, a w jego skład wchodzą jedynie 2 substancje - sól fizjologiczna i poliamid. Podaje się go do tkanek miękkich we wskazanym przez pacjenta miejscu. Ryzyko jakichkolwiek powikłań jest całkiem zmniejszone. W czasie procedury używa się znieczulenia miejscowego. Poza tym do substancji również dodaje się środek znieczulający, dbając o komfort pacjenta. Cena zabiegu powiększania piersi w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna jest zależna od ilości aplikowanego preparatu – sto mililitrów to 5500 złotych.

Jak zachować się po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE?

Już po 24 godzinach od niechirurgicznego powiększania piersi możemy powrócić do codziennych aktywności. Istnieje jednakże kilka rzeczy, o których musimy pamiętać. 3 doby od zabiegu poleca się nie myć biustu pod prysznicem. Przez miesiąc trzeba ubierać specjalną bieliznę. Unikać powinniśmy także również ćwiczeń fizycznych, angażujących biust. Przez miesiąc powinno się powstrzymać się od wizyt w saunie oraz solarium. Po powiększeniu piersi poleca się spanie na wznak.

Kto może poddać się zabiegowi?

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg który wykonuje się w krakowskiej klinice Vesuna jest konsultowany z lekarzem. Pacjenta informuje się o zaleceniach przed i po zabiegu, jak również o występujących ograniczeniach. Przyczynami, dla których nie powinniśmy wybierać tej metody są m.in. problemy z krzepliwością krwi, zapalenia w obrębie biustu, raka i podczas miesiączki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami