Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Cellulit na pośladkach - jak się go pozbyć?

Dzisiejsza nowoczesna kosmetologia pomaga rozprawić się z pomarańczową skórką dzięki wykorzystaniu Lipomassage ENDERMOLOGIE oraz TriLipo MAXIMUS MED. To najbardziej efektywne, bezpieczne zabiegi pozbywania się cellulitu oraz ujędrniania skóry, które odznaczają się nieinwazyjnym działaniem. Zabiegi te posiadają certyfikaty, potwierdzające ich skuteczność.

Jak pozbyć się cellulitu, czyli TriLipo MAXIMUS MED

TriLipo MAXIMUS MED łączy w sobie najnowocześniejsze technologie. Urządzenie, które wykorzystuje się przy tym zabiegu działa na nasz organizm na wielu płaszczyznach. Cała procedura działa trzyfazowo. Tłuszcz uwalnia się z komórek. Otrzymana temperatura usprawnia metabolizm. Eliminowanie polega na wytworzeniu ciśnienia przez maszynę. Tego typu ściskanie skutkuje drenażem limfatycznym. Zwiększa się detoksykacja a także dotlenienie komórek. Ostatnim krokiem jest modelowanie sylwetki, które dopełnia końcowy efekt. Temperatura przyczynia się do skracania włókien kolagenowych. TriLipo MAXIMUS MED trwa ok. godzinę. Dla najlepszego efektu, zaleca się przeprowadzenie zabiegu co najmniej kilka razy. Pacjent po zakończonym zabiegu nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji.

LPG ENDERMOLOGIE - usuwanie cellulitu

LPG ENDERMOLOGIE to unikalny i opatentowany proces modelowania. Działanie podciśnienia sprawia, że likwidujemy skórkę pomarańczowa, wygładzamy skórę oraz kształtujemy sylwetkę. Urządzenie do wykonywania zabiegu steruje się przy pomocy mikroprocesora. niecała godzina. Endermologię poleca się przeprowadzać w seriach po 10 powtórzeń. Najpierw trzeba powtarzać go co 4 dni.

Jakich efektów możemy spodziewać się po TriLipo MAXIMUS MED i endermologii?

Oba zabiegi likwidują cellulit i ujędrniają skórę. Efekty zauważalne są natychmiast i utrzymują się przez dłuższy okres. Oba zabiegi są w pełni bezpieczne. Nie wymagają znieczulenia, a sesje są stosunkowo krótkie. Dzięki Trilipo i LPG ENDERMOLOGIE następuje redukcja skórki pomarańczowej. Metody działają ujędrniająco oraz wyszczuplają.

Czy są przeciwwskazania i jakie obszary możemy poddać zabiegom?

Zabiegi działają na różne części ciała, między innymi brzuch albo pośladki. Przeciwwskazaniami do przeprowadzania zabiegu są nowotwory, nadciśnienie, padaczka, choroby żył, widoczna opryszczka na twarzy, stymulator serca, zmiany skórne na obszarze poddanym zabiegowi, implanty w okolicy zabiegowej, ciąża, laktacja, trzy pierwsze dni menstruacji.

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz LPG ENDERMOLOGIE znajdują się w ofercie kliniki Vesuna w Krakowie. Zabieg kosztuje pięćset złotych. Taniej wychodzi zamówienie serii zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami