Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Skuteczna depilacja laserem Palomar Vectus

Aparat Palomar Vectus został stworzony przez firmę, która jest prekursorem w branży aparatów laserowych. Urządzenie tworzy promienie. Barwnik włosa pochłania powstałe światło, co niszczy jego cebulkę. Włoski, które znajdują się w fazie wzrostu lepiej reagują na laser. Depilacja laserowa jest trwała. Tą metodą pozbędziemy się także przebarwień skórnych. Laser wyposażono także w głowicę chłodzącą, dzięki czemu zabieg jest całkiem bezbolesny.

Jak wygląda zabieg?

By poddać się depilacji laserowej, wybrać powinno się konkretny obszar, z którego pragniemy pozbyć się włosków. Moc lasera dopasowana jest do konkretnej części ciała. Zanim zabieg depilacji się zacznie dokonuje się analizy owłosienia oraz skóry pacjenta. Dzięki temu łatwiej dobrać właściwe parametry. Lekarz ustala typ skóry czytnikiem SKINTEL, analizującym ilość melatoniny

https://tadalift.net/cialis-vs-tadalafil/
oraz wysyła tę wiadomość do aparatu. Przeprowadzając depilację laserem Palomar Vectus w specjalistycznym studiu, nie musimy obawiać się oparzenia.

Depilacja laserowa Palomar Vectus - jakie przynosi efekty

Tego typu depilacja jest całkiem nieinwazyjnym zabiegiem. Poprzez działanie powierzchniowe nie niszczy się struktury włosków. Depilacja laserowa jest najtrwalszą metodą likwidacji owłosienia. Co istotne nie wiąże się z żadnym bólem czy też ryzykiem. W przeciwieństwie do innych metod redukowania owłosienia, nie narażamy się na żadne komplikacje. Zabieg z użyciem aparatu Palomar Vectus pozwala usunąć niemal całe owłosienie. By uzyskać tego typu efekt, zabieg wykonać powinniśmy pięcio- albo sześciokrotnie. Jeżeli zainteresowani jesteśmy redukowaniem zmian pigmentacyjnych najczęściej wystarczy jeden zabieg.

Jakie części ciała można poddać trwałej depilacji?

Przed zabiegiem wybieramy obszar ciała, który ma być poddany usuwaniu owłosienia. Tą metodą działać można na wszystkie owłosione części ciała. Odstępy pomiędzy zabiegami są zależne od określonego obszaru ciała. Od miejsca oraz czasu wykonywania zabiegu zależny jest również koszt depilacji laserowej, która w klinice Vesuna w Krakowie kosztuje do 600 złotych za pojedynczy zabieg. Trwałe usuwanie niechcianego owłosienia nadaje się każdego pełnoletniego pacjenta.

Przeciwwskazania

Podejmując decyzję o laserowej depilacji, porozmawiaj najpierw z lekarzem, który wykonuje zabieg. Lekarz przeprowadza wywiad żeby nie mieć wątpliwości, że możesz skorzystać z wybranego zabiegu. Osoba, decydująca się na depilację laserową Palomar Vectus nie powinna mieć żadnych kłopotów ze skórą, cukrzycą i padaczką. Nie powinno się być w trakcie terapii lekami, które obniżają krzepliwość krwi albo leków fotouczulających. Odradza się stosowanie tej metody kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami