Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Na czym polega ginekologia estetyczna?

Zabiegi ginekologii plastycznej kierowane są do dużej liczby kobiet. Dzięki nim pozbyć możemy się problemów, które oddziałują na satysfakcję seksualną i pewność siebie. Dolegliwości te mogą mieć zróżnicowane podłoże. Problemy z inkontynencją czy też Zespół Rozluźnienia Pochwy mogą doskwierać nam po naturalnym porodzie i w okresie menopauzy. Ginekologia estetyczna kieruje swoje działania też do osób, które chciałyby skorygować wygląd miejsc intymnych.

Na czym polega zabieg?

Najpopularniejszą specjalnością medycyny estetycznej jest obecnie ginekologia plastyczna. Jej główne zadanie to poprawa kształtu warg sromowych. Zabiegi ginekologii estetycznej to nie tylko kwestia estetyczna, lecz również zyskanie pewności siebie. Zabiegi ginekologii plastycznej przeprowadzane są po to, w trosce o zdrowie i pewność siebie kobiet. Klinika Vesuna w Krakowie specjalizuje się w takich zabiegach jak: laserowe leczenie nietrzymania moczu, obkurczanie pochwy, wybielanie i ujędrnianie warg sromowych, laserowe wybielanie odbytu.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Często po przebytej ciąży i w trakcie klimakterium kobiety cierpią na zaburzenie statyki narządów płciowych. Konsekwencją może być niesatysfakcjonujące życie seksualne. Takich zaburzeń pozbyć można się poddając się zabiegowi laserowemu. Obkurczanie pochwy laserem nie wiąże się z jakimkolwiek bólem i ryzykiem, czym wyróżnia się spośród innych metod. Przyczynia się do wyższej produkcji kolagenu, skutkuje większym napięciem błony śluzowej pochwy. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Na skórze miejsc intymnych tworzą się przeróżne przebarwienia. Na zmianę barwy wpływa korzystanie z solarium, urodzenie dziecka oraz hormony. Sposobem pozbycia się problemu jest laserowe rozjaśnianie okolic intymnych. Polega ono na traktowaniu wybranych miejsc wiązką laserową. Skutkuje to rozjaśnieniem stref intymnych, ujędrnieniem oraz odmłodzeniem warg sromowych. Takie zabiegi wykonywane w krakowskiej klinice Vesuna nie są związane z żadnym ryzykiem.

Jaka jest cena zabiegu?

Do zabiegów ginekologii estetycznej używa się systemu ELIS ELITE INTIMA. Jest on przełomowym sposobem nieinwazyjnego odmładzania oraz zmniejszania warg sromowych a tym samym zwiększania satysfakcji seksualnej. Pakiet 6 zabiegów wybielania warg sromowych w Vesunie to 2400 zł. Zabiegi wykonywać możemy również pojedynczo. Jeden zabieg kosztuje od czterystu złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami